Mobilne i stacjonarne – drukarki fiskalne marki Posnet

Duże zainteresowanie drukarkami fiskalnymi nie powinno nikogo dziwić. Urządzenia tego typu już dawno przestały służyć jedynie do wystawiania paragonów. Doskonale to widać na przykładzie modeli tworzonych przez polską markę – Posnet. Drukarki rejestrujące tego producenta usprawniają wykonywanie obowiązków w wielu obszarach, m.in. identyfikację wszystkich elementów asortymentu oraz przechowywanie kopii paragonów fiskalnych.

Temo HS EJ – kompaktowy i funkcjonalny model

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Niektórzy przy pierwszym kontakcie z Temo HS EJ nie wierzą, że to drukarka fiskalna. Urządzenie swoimi gabarytami bardziej przypomina terminal płatniczy. A jednak, marka Posnet stworzyła model, który sprawdza się doskonale zarówno w czasie prowadzenia sprzedaży mobilnej, jak i w małych punktach handlowych czy usługowych. Poza naprawdę niewielką obudową, drukarka Temo HS EJ wyróżnia się także praktycznymi funkcjami.

W modelu od Posnet na pochwałę zasługuje przede wszystkim zastosowanie modułu kopii elektronicznej. Technologia ta sprawia bowiem, że wykonywanie codziennych obowiązków staje się zdecydowanie łatwiejsze. Ponadto, chociaż mamy do czynienia z małą drukarką rejestrującą, Temo HS EJ zapewnia wystawianie nie tylko paragonów fiskalnych, ale także faktur VAT. Wspomniane dokumenty są tutaj emitowane z prędkością dochodzącą do 22 linii/s.

Thermal – uznana rodzina drukarek fiskalnych

Drukarka fiskalna Posnet Thermal FV EJ

Stacjonarne drukarki fiskalne z linii Posnet Thermal to klasa sama w sobie. W urządzeniach tych można znaleźć wydajne podzespoły oraz ciekawe rozwiązania technologiczne. W szczególności dotyczy to mechanizmów termicznych stosowanych w poszczególnych modelach. Zapewniają one nie tylko szybkie wystawianie dokumentów – fiskalnych oraz niefiskalnych – ale także łatwą instalację materiałów eksploatacyjnych.

Na chwilę obecną rodzina Posnet Thermal składa się z 7 urządzeń. Można tu znaleźć zarówno drukarki z kopią elektroniczną, jak i model wyposażony w tradycyjną technologię (z mechanizmem obsługującym 2 rolki papieru termicznego). Poszczególne modele różnią się także pod względem dostępnych interfejsów komunikacyjnych, wielkości bazy towarowej czy szybkości wydruku paragonów. Dzięki temu przedsiębiorca może wybrać jedną z uznanych drukarek fiskalnych, która dodatkowo będzie dopasowana do potrzeb jego firmy.

Trio – moc możliwości w małej obudowie

Drukarka fiskalna Posnet Trio

Na koniec zostawiliśmy sobie model, który od niedawna jest dostępny na polskim rynku fiskalnym. Drukarka Posnet Trio zadebiutowała bowiem w zeszłym roku i… i od razu spotkała się z pozytywnymi opiniami ekspertów z branży technologii sprzedaży oraz przedsiębiorców. Pisząc wprost, wielu podatników oczekiwało właśnie takiego urządzenia. Kompaktowego modelu, który może zaoferować naprawdę rozbudowaną funkcjonalność. Tylko dlaczego użyliśmy słowa „może”? Ponieważ drukarka zapewnia wybór różnych wariantów technologicznych i konstrukcyjnych. W związku z tym, to od przedsiębiorcy zależy, jakie urządzenie otrzyma.

Jakie rozszerzenia są dostępne w tym modelu? Posnet Trio można rozbudować m.in. o specjalny uchwyt, przeznaczony do zamontowania tabletu – 7” lub 10”. I warto podkreślić, że takie rozwiązanie jest nowością na rynku fiskalnym. Poza tym, w drukarce da się zastosować dodatkowe interfejsy komunikacyjne, m.in. Bluetooth. Osobną kwestią jest zaś to, że jedna z wersji technologicznych Posnet Trio posiada funkcjonalność bileterki.

2 thoughts on “Mobilne i stacjonarne – drukarki fiskalne marki Posnet

 • 5 marca, 2017 o 3:26 pm
  Permalink

  opcja integracji zgrabnej, wygodnej i nowoczesnej drukarki z tabletem brzmi dość atrakcyjnie 🙂

  Odpowiedz
 • 9 maja, 2017 o 2:03 pm
  Permalink

  dla mnie jednak swego rodzaju mistrzostwem jest temo hs ej – duża funkcjonalność w tak małej konstrukcji, znakomita sprawa 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *