Dotykowa kasa fiskalna – Elzab K10

Na rynku fiskalnym występuje wiele atrakcyjnych i nowoczesnych urządzeń. Jednak największą uwagę zdobywają te, które charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami, kształtującymi standardy korzystania z technologii sprzedaży i obsługi klientów. Tak też było w przypadku kasy rejestrującej Elzab K10, posiadającej pewną szczególną cechę. Ale to nie wszystko, co model ten ma do zaoferowania.

Elzab K10

W rzeczywistości, kasa K10 posiada wiele korzystnych opcji, które ostatecznie czynią z niej wielozadaniowe narzędzie do skutecznej pracy w przedsiębiorstwach różnego rodzaju. Na czym polega wyjątkowość urządzenia marki Elzab? Czas na precyzyjne odpowiedzi.

Kasa fiskalna niczym smartfon

Jeżeli nie była to pierwsza kasa, to na pewno jedna z pierwszych, które ukuły tego typu skojarzenie. Dlaczego nazywa się ją fiskalnym smartfonem? Największą zaletą kasy fiskalnej Elzab K10 okazuje się być obszerny, kolorowy i dotykowy ekranu TFT (4,3’). Rozwiązanie to skutecznie łączy w sobie cechy przejrzystego wyświetlacza (emitującego nawet kody QR) oraz intuicyjnej, kontekstowo dostosowującej wielkość przycisków klawiatury (oczywiście, z przyciskami funkcyjnymi do zapisu własnych skrótów klawiszowych). Co więcej, kasa fiskalna posiada nieduże gabaryty i lekką, ergonomiczną konstrukcję, przez co doskonale leży w dłoniach, ułatwia transport i przechowywanie, a więc – kompleksowo wspomaga pracę w terenie. No i oczywiście pozostaje jeszcze kwestia nowoczesnego, oryginalnego designu, dostępnego w różnych wariantach kolorystycznych.

Wszystkie te cechy, zebrane w jedną kasę rejestrującą, sprawiają, że przypomina ona – z wyglądu i sposobu funkcjonowania – tak popularne dziś urządzenia mobilne. Co oczywiście jest na korzyść użytkownika, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z technologiami sprzedaży.

Gotowa do działania w trudnych warunkach

Model K10 posiada wiele cech umożliwiających wykorzystanie go także w przedsiębiorstwie charakteryzującym się trudniejszymi warunkami pracy (jak np. punkt gastronomiczny, warsztat samochodowy itp.). Przede wszystkim, posiada niezwykle trwałą obudowę, składającą się z 2 dobrze spasowanych komponentów. W jej wnętrzu znajduje się twardy ABS, który chroni podzespoły przed wstrząsami i uszkodzeniami mechanicznymi. Znowu z zewnątrz konstrukcja kasy marki Elzab pokryta jest warstwą antypoślizgowego elastomeru, który zapewnia bezpieczeństwo pracy zarówno, gdy urządzenie znajduje się w dłoniach sprzedawcy, jak i wtedy, gdy K10 znajduje się na ladzie stanowiska sprzedaży.

Co więcej, solidny, odpowiednio wbudowany ekran dotykowy wykazuje odporność na zarysowania i przypadkowe zalania. A ponadto, umożliwia także pracę w grubych rękawicach. Jednym słowem, K10 jest w stanie wykonywać zadania w różnych środowiskach pracy, bez negatywnego wpływu na jej efektywność.

Pozostałe możliwości kasy marki Elzab

Warto przy okazji zaznaczyć, że model K10 posiada też inne rozwiązania, właściwe współczesnym, zaawansowanym technologiom handlowym. Kasa zapisuje kopie paragonów w formie elektronicznej, zawiera port USB, pozwalający wykonać szybki backup danych o zarejestrowanych transakcjach, a także posiada wydajny akumulator (zapewniający wydruk 4 200 paragonów bez konieczności zasilania sieciowego) oraz umożliwia ładowanie baterii przy użyciu instalacji samochodowej. Istnieje również opcja uzyskania modelu z modułem Bluetooth (K10 Plus), oferujący bezprzewodowe połączenie z komputerem.

Kasa fiskalna Elzab K10 zasłynęła z obszernego i wygodnego w obsłudze ekranu dotykowego, ale dobrze mieć też świadomość innych jej atutów. W rezultacie, urządzenie to ma charakter w dużej mierze uniwersalny, przez co sprawdza się w odmiennych branżach i rodzajach firm.

2 thoughts on “Dotykowa kasa fiskalna – Elzab K10

 • 18 sierpnia, 2015 o 9:00 pm
  Permalink

  Fajnie, że jest dostępnych coraz więcej fajnych kas i drukarek od nich

  Odpowiedz
 • 8 września, 2015 o 8:09 am
  Permalink

  Z tego co widać, to robi się tutaj całkiem niezła konkurencja w tym segmencie rynkowym

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *