Mała drukarka fiskalna? Posnet Temo HS EJ!

Często drukarkę fiskalną odbiera się jako ten rodzaj technologii, który przeznaczony jest do pracy stacjonarnej. Często, ale nie zawsze, gdyż od pewnego czasu funkcjonują na rynku również nieduże i lekkie modele, sprawdzające się podczas sprzedaży mobilnej i tym samym – wspomagające przedsiębiorstwa o szczególnych potrzebach. Jednak wśród tych urządzeń jest jedno wyjątkowe. Mam na myśli drukarkę Temo HS EJ marki Posnet. Dlaczego właśnie nią?

Posnet Temo HS EJ

Ponieważ model ten to kolejna próba przełamania dotychczasowych przekonań odnośnie technologii sprzedaży. Dodajmy, że próba udana. Drukarka łączy w sobie wiele atrakcyjnych cech: wielość zastosowań, łatwość obsługi, nowoczesność rozwiązań. Tak, brzmi to dość ogólnie – zatem przedstawmy to na bazie konkretnych możliwości urządzenia.

Jak mała potrafi być drukarka fiskalna?

Wystarczy powiedzieć, że urządzenie swobodnie mieści się w dłoni czy też kieszeni marynarki, nie wspominając już o plecaku, damskiej torebce bądź samochodowym schowku. Posnet Temo HS EJ to lekka i poręczna drukarka o wymiarach 128 x 86 x 46 mm i wadze 380 g – a więc najmniejsza i najlżejsza obecna na rynku fiskalnym. Doskonale sprawdza się podczas pracy w terenie – łatwa w obsłudze i przenoszeniu, posiada wydajny akumulator (drukuje do 50 000 wierszy paragonu bez konieczności podłączenia do stałego źródła prądu) oraz umożliwia zasilanie przy użyciu instalacji samochodowej. W dodatku, charakteryzuje się nowoczesnym, eleganckim designem, znakomicie pasującym do takich miejscach, jak biuro rachunkowe, kancelaria prawnicza, gabinet lekarski lub salon kosmetyczny.

Temo HS EJ to nie tylko atrakcyjna konstrukcja

To także atrakcyjne parametry i nowoczesne rozwiązania. Pomimo niedużych gabarytów, drukarka jest w stanie obsłużyć bazę towarową rzędu 100 000 PLU. Ponadto, zapisuje kopie paragonów w formie elektronicznej i posiada prosty w obsłudze mechanizm drukujący, wystawiający paragony z prędkością 22 linii na sekundę. Model Posnet Temo HS EJ został również wyposażony w korzystne rozwiązania, służące współpracy z urządzeniami peryferyjnymi. Port komunikacyjny USB oraz moduł Bluetooth pozwalają wybrać przedsiębiorcy, jak będzie przebiegać wymiana danych z komputerem czy też terminalem komputerowym – przy użyciu kabla albo bezprzewodowo. Wszystkie te opcje sprawiają, że chociaż drukarka to realne wsparcie dla handlu obwoźnego lub pracy wymagającej dojazdu do klienta – sprawdza się również w działalności stacjonarnej, zwłaszcza, jeśli mówimy o stanowisku sprzedaży o dość niedużej przestrzeni użytkowej. Innymi słowy, Temo HS EJ to urządzenie odpowiednie dla różnych branż i rodzajów przedsiębiorstw.

2 thoughts on “Mała drukarka fiskalna? Posnet Temo HS EJ!

 • 26 sierpnia, 2015 o 12:33 pm
  Permalink

  Miejmy nadzieję, że nie jest zbyt drogie, bo specyfikacja całkiem niezła

  Odpowiedz
 • 18 listopada, 2015 o 1:43 pm
  Permalink

  super sprawa! zwykle myślałam, że drukarki muszą być cięższe i większe, do stacjonarnej pracy w sklepie. a jednak – założyłam działalność i zakupiłam Temo 🙂 które mieści się w kieszeni mojej torebki :)))

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *