Wygoda i wszechstronność – drukarka fiskalna Novitus Deon E

W zasadzie, określenia zawarte w tytule wpisu doskonale streszczają naturę tego urządzenia. Potwierdzeniem wymienionych jakości jest zresztą duża popularność drukarki wśród polskich przedsiębiorców. Tylko jakie konkretnie rozwiązania cenią użytkownicy w modelu Deon E? Przyjrzyjmy się im wspólnie.

Novitus Deon E

Przedsiębiorcy chętnie sięgają po urządzenia rejestrujące, które oferują elastyczne możliwości i „nie obawiają się” różnych zadań oraz pewnych zmian w profilu firmy. Ale czy jedna drukarka fiskalna jest w stanie zapewnić komfort obsługi klientów w odmiennych trybach pracy i rodzajach działalności? Właśnie z taką myślą powstał model Deon E, dbający o efektywność zarówno sprzedaży mobilnej, jak i stacjonarnej.

Wygodna, atrakcyjna konstrukcja

Na wstępie należy powiedzieć, że Deon E odznacza się małymi gabarytami i lekką, ergonomiczną konstrukcją. Jej wymiary wynoszą tylko 94 x 58 x 229 mm, zaś masa – jedyne 650 g. Ponadto, drukarka posiada 2 przejrzyste, alfanumeryczne wyświetlacze LCD oraz stylowy design (dostępny w 2 wersjach kolorystycznych), który został nawet wyróżniony podczas XVIII edycji konkursu „Dobry Wzór”. W ten sposób, model Deon E – łatwy w przechowywaniu i transportowaniu, wyposażony w wydajny akumulator oraz opcję zasilania przy użyciu instalacji samochodowej – doskonale odnajduje się w handlu mobilnym, a także i w punkcie handlowym o ograniczonej przestrzeni stanowiska pracy.

Atrakcyjne parametry i wygodne rozwiązania

Trudno zaprzeczyć, że drukarka marki Novitus zalicza się do nowoczesnych urządzeń sprzedażowych. Świadczą o tym zarówno jej parametry, jak i funkcje. Deon E rejestruje kopie paragonów w formie cyfrowej, które umieszcza na standardowej, niedużej karcie pamięci SD. Ponadto, obsługuje dość pojemną bazę towarową – 150 000 PLU. A więc sprzyja zarówno firmom, które w chwili zakupu drukarki posiadają już bogaty asortyment, jak i przedsiębiorstwom nastawionym na rozwój, planującym w przyszłości poszerzyć swoją ofertę.

Cechą charakterystyczną modelu Deon E jest też pełna oraz intuicyjna w obsłudze klawiatura, taka, jaką częściej spotykamy w kasach, niż drukarkach fiskalnych. Rozwiązanie to znacznie usprawnia programowanie urządzenia, ale i przebieg transakcji. Zwłaszcza, że wbudowane przyciski funkcyjne umożliwiają zaprogramowanie własnych skrótów klawiszowych, ułatwiających dostęp do ważnych funkcji bądź popularnych towarów i usług. Atutem silikonowej klawiatury jest również odporność na intensywną eksploatację i przypadkowe zalania.

Wysokiej jakości technologia wydruku

Mówiąc o modelu Deon E, nie można pominąć jednej z najważniejszych kwestii, a mianowicie solidnego, wytrzymałego na intensywne użytkowanie mechanizmu drukującego. Faktem jest, że oprócz szybkiego i cichego wystawiania paragonów, faktur oraz praktycznie każdego typu dokumentu niefiskalnego, urządzenie umożliwia konfigurację wydruku (jego zagęszczenia), a także zapewnia prostą wymianę materiałów eksploatacyjnych. Dodać należy, że na wydrukach mogą znaleźć się dowolne grafiki, NIP nabywcy lub kody kreskowe i QR.

Jak widać…

Ciekawe rozwiązania, zastosowane w drukarce Novitus Deon E, zahaczają o wiele aspektów dotyczących prowadzenia działalności handlowej – takich jak wydajność i funkcjonalność urządzenia, jego wytrzymałość i wygoda obsługi, a nawet wielkość oraz wygląd. Nie dziwi więc fakt, że model ten jest chętnie wybierany przez przedsiębiorców reprezentujących różne firmy, skoro każdy z nich może skorzystać z wysokich standardów zaawansowanej technologii sprzedaży.

3 thoughts on “Wygoda i wszechstronność – drukarka fiskalna Novitus Deon E

 • 3 września, 2015 o 2:54 pm
  Permalink

  Jakie koszty za takie urządzenie?

  Odpowiedz
 • 8 września, 2015 o 4:59 pm
  Permalink

  Co prawda tutaj wygląda to bardzo ładnie, ale może ktoś ma i chciałby się podzielić wrażeniami?

  Odpowiedz
 • 3 października, 2015 o 9:12 am
  Permalink

  Moim zdaniem zdecydowanie jeden z lepszych modeli, jakie można spotkać na rynku

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *