Kasy fiskalne w 2017 roku – najciekawsze premiery

Najwyższy czas na krótkie podsumowanie premier urządzeń rejestrujących, z którymi mieliśmy do czynienia w ostatnich 12 miesiącach. 2017 rok być może nie był pod tym względem obfity czy rewolucyjny. Niemniej, na krajowy rynek trafiło kilka funkcjonalnych modeli, które z pewnością zasługują na uwagę polskich przedsiębiorców.

Bursztyn z kopią elektroniczną

W tym zestawieniu będzie to zdecydowanie najprostsze i najtańsze urządzenie fiskalne. Nie oznacza to jednak, że kasa Farex Bursztyn E Plus nie posiada przydatnych funkcji i dobrych parametrów technicznych. Wydajność tego modelu może zaskoczyć wielu użytkowników technologii sprzedaży. Okazuje się, że Bursztyn z kopią elektroniczną oferuje np. współpracę z terminalem do kart płatniczych. Ponadto, przy użyciu tego urządzenia można obsłużyć nawet 7 000 pozycji towarowych oraz skonfigurować maksymalnie 32 skróty klawiszowe. Co za tym idzie, jest to kasa fiskalna, która oferuje naprawdę przyjazne rejestrowanie obrotu. A przy okazji nie wiąże się z dużym wydatkiem.

Sigma z 7-calowym panelem dotykowym

Elzab Sigma jest nowoczesną kasą fiskalną, która sprawdzi się w bardziej rozbudowanych działalnościach gospodarczych. To przede wszystkim kolejne urządzenie rejestrujące tego producenta, oferujące korzystanie z panelu dotykowego. A w przypadku tego modelu kolorowy ekran ma wielkość aż 7”! Obsługa urządzenia przypomina więc używanie tabletu lub smartfona. W kasie Sigma nie zabrakło oczywiście wydajnego i wytrzymałego mechanizmu drukującego, modułu elektronicznej kopii paragonów oraz różnego rodzaju interfejsów komunikacyjnych (USB, RS-232, Ethernet). Ponadto, urządzenie zapewnia zaprogramowanie nawet do 100 000 pozycji w bazie towarowej oraz funkcjonuje w oparciu o system operacyjny Linux.

Nowa wersja drukarki fiskalnej Tempo

Przez ostatnich kilka lat drukarka Emar Tempo 3 cieszyła się opinią wszechstronnego urządzenia, które wyróżnia się eleganckim designem. Można chyba zaryzykować postawienie tezy, że odświeżona wersja tego modelu również spotka się z aprobatą użytkowników oraz ekspertów z branży fiskalnej. Drukarka Tempo Pro do złudzenia przypomina swoją poprzedniczkę. W przypadku nowego urządzenia przedsiębiorcy mogą jednak w bardziej kompleksowy sposób dostosować technologię sprzedaży do potrzeb firmy. Drukarka Emar występuje obecnie w różnych wersjach konstrukcyjnych i kolorystycznych. Co więcej, urządzenie może obsługiwać rolkę o szerokości 57 lub 80 mm oraz oferuje rozszerzenie standardowych interfejsów komunikacyjnych.

Komentarz do “Kasy fiskalne w 2017 roku – najciekawsze premiery

  • 17 grudnia, 2017 o 11:37 am
    Permalink

    Ta Sigma faktycznie prezentuje się całkiem całkiem. Ciekawe tylko ile kosztuje?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *