Terminal do kart płatniczych od PayTel w Twojej firmie

Wdrożenie systemu sprzedaży w przedsiębiorstwie wymaga wyboru różnych urządzeń elektronicznych. Podstawowym elementem takiego rozwiązania technologicznego jest oczywiście kasa lub drukarka rejestrująca. Niemniej, współcześnie wielu podatników decyduje się na zamówienie i zainstalowanie terminala do kart płatniczych. A dziś zaprezentujemy Wam jedno z urządzeń tego typu oraz zalety towarzyszące jego wdrożeniu w firmie.

Wybór usług i wynajem urządzenia

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem terminala płatniczego właśnie od PayTel? Ponieważ zyskamy dzięki temu dostęp do szerokiego wachlarza usług, które będziemy mogli wdrożyć zarówno w momencie zamawiania urządzenia, jak i w późniejszym czasie. Podstawową funkcjonalnością jest oczywiście obsługa płatności elektronicznych przy użyciu kart Visa i MasterCard – także zbliżeniowych. Ale to nie wszystko, co oferuje terminal płatniczy wynajęty w PayTel. Przy zastosowaniu tej technologii można też przyjmować opłaty za rachunki czy zaoferować klientom doładowania kont telefonów komórkowych. Ponadto, bardzo ciekawą usługą, która cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju, jest BLIK. Dzięki niej dostępne staje się akceptowanie płatności dokonywanych za pomocą telefonów komórkowych (obsługujących technologię NFC).

Najważniejsze cechy Ingenico iWL250

W dzisiejszych czasach w ofercie dealerów technologii sprzedaży znajdziemy szereg terminali płatniczych. Urządzenia te różnią się w szczególności funkcjonalnością, parametrami technicznymi oraz wymiarami i wagą. Nietrudno zgadnąć, że wspomniane cechy przekładają się wygodę codziennej pracy oraz możliwość wdrożenia konkretnych usług. My chcielibyśmy zaprezentować Wam jeden z modeli, który łączy w sobie wiele zalet – terminal Ingenico iWL250.

Już na wstępie warto zaznaczyć, że wspomniane urządzenie zapewnia wdrożenie wszystkich niezbędnych usług. Innymi słowy, przy jego użyciu można zarówno przyjmować e-płatności, jak i zaoferować klientom regulowanie bieżących rachunków. Osobną kwestią jest jednak to, że iWL250 sam w sobie jest praktycznym modelem. Przede wszystkim to bezprzewodowy terminal płatniczy o kompaktowej konstrukcji. W związku z tym, urządzenie gwarantuje obsługę nabywców nie tylko w obrębie stanowiska sprzedaży, ale też w dowolnym miejscu w firmie. To bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdza się np. w lokalach gastronomicznych. Ponadto, Ingenico iWL250 posiada kolorowy ekran, klawiaturę z przyciskami funkcyjnymi oraz szybki mechanizm drukujący.

Więcej informacji znajdziecie tutaj – Różnorodne terminale płatnicze od PayTel.

Zalety wdrożenia terminala płatniczego

W polskim obrocie gospodarczym zaczyna się coraz bardziej stawiać na płatności bezgotówkowe. Zwłaszcza klienci zwracają często uwagę na możliwość sfinalizowania transakcji za pomocą karty lub telefonu. Jest to po prostu wygodne, szybkie i bezpieczne. Co więcej, decyduje niekiedy o tym, czy nabywca w ogóle kupi towar lub usługę, gdy nie ma przy sobie gotówki. Dlatego też każdy przedsiębiorca, któremu zależy na dobrych relacjach z konsumentami i większych zyskach, powinien rozważyć wdrożenie terminala płatniczego. Dodatkowo, tak jak napisaliśmy wcześniej, urządzenie wdrożone w zestawie z właściwym pakietem usług, pozwala na rozszerzenie oferty firmy. A to już bezpośrednio przekłada się na wyższy obrót.

Komentarz do “Terminal do kart płatniczych od PayTel w Twojej firmie

  • 9 listopada, 2017 o 8:21 pm
    Permalink

    brzmi to wszystko dość ciekawie 🙂 ktoś stosuje?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *