Posnet Mobile HS EJ – mała kasa fiskalna, która zaskakuje funkcjonalnością

Przyzwyczailiśmy się trochę do myślenia, że małe kasy fiskalne zapewniają przede wszystkim komfort pracy. Ich kompaktowe gabaryty sprawiają, iż są wygodne w transportowaniu bądź przenoszeniu. Niemniej jednak, to nie jedyne zalety niewielkich urządzeń rejestrujących. Posnet Mobile HS EJ udowadnia, że najmniejsze kasy fiskalne mogą także oferować dostęp do przydatnych funkcjonalności. Co więcej, że modele tego typu sprawdzają się w różnych branżach.

Kompaktowa obudowa w 2 kolorach

Zacznijmy od tego, co widać już na pierwszy rzut oka. Model Mobile HS EJ to obecnie jedno z najmniejszych urządzeń rejestrujących, jakie są dostępne na rynku technologii sprzedaży. Ponadto, kasa fiskalna Posnet wyróżnia się także niewielką wagą, która wynosi zaledwie 400 g. Takie parametry fizyczne sprawiają, że wspomniane urządzenie doskonale leży w dłoni i jest wyjątkowo wygodne w przenoszeniu. Dodatkową zaletą Mobile HS EJ jest zaś fakt, iż przedsiębiorca może wybrać wariant kolorystyczny tego modelu – ciemny bądź jasny. W rezultacie, kasę da się w prosty sposób dopasować do wystroju wnętrza w firmie lub do kolorystyki samego stanowiska obsługi klientów.

Posnet Mobile HS EJ

Kopia elektroniczna i szybki wydruk

Posnet Mobile HS EJ jest świetnym przykładem na to, że praktyczne rozwiązania technologiczne są obecne także w małych urządzeniach fiskalnych. Potwierdza to przede wszystkim zastosowanie modułu elektronicznej kopii paragonów. Funkcjonalność ta zapewnia przedsiębiorcy szereg udogodnień w codziennej pracy. Największą zaletą wspomnianego modułu jest oczywiście to, że uwalnia on podatnika od konieczności przechowywania zadrukowanych rolek z kopiami paragonów. Zamiast tego, urządzenie zapisuje dokumenty w formie cyfrowej – na karcie pamięci. Ponadto, w większości przypadków obecność tej funkcjonalności przekłada się na lepsze parametry pracy mechanizmu termicznego. Co za tym idzie, w kasie Posnet Mobile HS EJ mamy do czynienia nie tylko z łatwą wymianą 1 rolki papieru, ale także z szybkim wydrukiem paragonów czy raportów fiskalnych (z maksymalną prędkością 22 linii/s).

Mobile HS EJ w różnych firmach

Przy omawianiu małych kas fiskalnych zazwyczaj wspomina się o tym, że modele tego typu sprawdzają się przede wszystkich w pracy mobilnej, np. w handlu obwoźnym lub przy świadczeniu usług z dojazdem do klienta. Niemniej, czy jest to jedyne zastosowanie niewielkich urządzeń rejestrujących? Praktyka pokazuje, że nie.

Spójrzmy jeszcze raz na Posnet Mobile HS EJ. W tym urządzeniu znajdziemy nie tylko bazę towarową o pojemności 4 000 PLU, ale także 2 popularne interfejsy komunikacyjne – RS-232 oraz USB. Ponadto, urządzenie pozwala na stosowanie długich nazw produktów i usług (do 40 znaków), posiada programowalną klawiaturę (10 skrótów klawiszowych) i emituje informacje o przebiegu obsługi na 2 podświetlanych ekranach LCD (na każdym maksymalnie 2 linie po 16 znaków). W związku z tym, model Mobile HS EJ zaoferuje również szereg udogodnień przedsiębiorcom, którzy prowadzą małe i średnie punkty handlowe bądź usługowe.

 

Zastanawiasz się nad zamówieniem małej kasy fiskalnej? Sprawdź jak może prezentować się Posnet Mobile HS EJ w Twojej branży.

Komentarz do “Posnet Mobile HS EJ – mała kasa fiskalna, która zaskakuje funkcjonalnością

  • 8 października, 2017 o 4:58 pm
    Permalink

    potwierdzam, na początku nie byłem przekonany, ale gdy zobaczyłem, że mobile hs ej sprawdza się w wielu różnych sytuacjach, sam zdecydowałem też o zakupie tego modelu. i dziś mogę spokojnie polecić

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisz odpowiedź *